VISA
Konkurs „Magia kina” został zakończony.
Czekaj na kolejne odsłony filmowych konkursów, a w międzyczasie otwórz konto i skorzystaj z promocji, w której otrzymasz dostęp do CANAL+ online na 3 miesiące o wartości 267 zł

Konto Osobiste z debetową Kartą Filmową2 to:

Karta Filmowa jest dostępna w momencie zawarcia w oddziale lub Aplikacji mobilnej umowy o indywidualne Konto Otwarte na Ciebie (przed zawarciem tej umowy wnioskujący nie może być stroną Umowy ramowej).

20%

Zniżki w
Cinema City,
Helios oraz
MOJEeKINO.pl3 Rabat w Cinema City udzielany jest w kasach kina od ceny biletu normalnego na seanse 2D, IMAX 2D oraz IMAX 3D. Nie obowiązuje w salach 4DX, ScreenX i VIP i nie dotyczy opłaty za okulary IMAX 3D. Rabat nie obowiązuje w Kinowe Środy oraz na pokazy i wydarzenia specjalne m.in. na maratony filmowe, pokazy Ladies Night, koncerty, opery. Rabat nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi i promocjami oferowanymi przez Cinema City Poland Sp. z o.o. W przypadku Helios rabat 20% udzielany jest przy płatności debetową Kartą Visa Filmową w kasach kina od ceny biletu w dniu seansu po zgłoszeniu zamiaru płatności tą kartą. Nie dotyczy biletów na seanse i projekty specjalne, biletów SuperWtorek, dopłat do sali Dream i okularów 3D, w przypadku baru kinowego dotyczy mega, duży, średni, mały dla popcornu solonego i karmelowego, nachosów we wszystkich wariantach (bez zestawów nachos) oraz zestawu średniego popcorn solony lub karmelowego (popcorn średni 2,4 l + napój lany 0,7 l) i dużego popcorn solony lub karmelowy (popcorn duży 4,7 l + napój lany 1,0 l). Skorzystanie ze zniżki na MOJEeKINO.pl możliwe jest po zarejestrowaniu karty Visa Filmowa w programie Visa Benefit na stronie www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit, następnie pobraniu kodu na platformę MOJEeKINO.PL, zalogowaniu się na tej stronie, wybraniu filmu, kliknięciu w „Kup dostęp” i wpisaniu kodu rabatowego na etapie płatności w polu „Wykorzystaj kod rabatowy”. Z kodu można skorzystać raz w miesiącu, zniżka obowiązuje do 30.06.2024 r.

0 ZŁ

za wydanie
debetowej
Karty Visa Filmowej

0 ZŁ

za prowadzenie rachunku

0 ZŁ

za wypłaty gotówki z bankomatów Banku BNP Paribas i sieci Planet Cash4 Lista bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance dostępna na stronie www.bnpparibas.pl. Brak opłat za wypłaty z bankomatów za granicą odnosi się do opłat pobieranych przez Bank BNP Paribas. Niezależnie od opłat Banku BNP Paribas właściciel bankomatu może pobrać dodatkową opłatę – w takim przypadku odpowiednia informacja wyświetlana jest na ekranie bankomatu.

Dodatkowo:

 • Dla osób poniżej 26 roku życia:
  0 zł za obsługę dla posiadacza karty, w innym przypadku 2 zł lub 7 zł5 Opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy, Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia. Opłata wynosi 2 zł pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty 3 transakcji bezgotówkowych, w innym wypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie.
 • Dostęp do konta przez 24/h dzięki aplikacji mobilnej
 • Do wyboru Karta wersji mobilnej i/lub fizycznej
karta filmowa

Jak otrzymać dostęp do CANAL+ online na 3 miesiące
o wartości 267 zł1?

Wartość nagrody na dzień 01.01.2024 r. Dostęp do CANAL+ online bezpłatnie na 3 miesiące możliwy jest przy wykorzystaniu Kodu CANAL+ online udostępnianego w ramach Sprzedaży premiowej. Kod CANAL+ online to dostarczone elektronicznie Laureatowi ciągi znaków umożliwiające bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online. Kod można wykorzystać do 31.12.2024 r. Po upływie darmowego okresu, usługa zostanie automatycznie przedłużona na kolejny cykl rozliczeniowy korzystania z Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online i zostanie pobrana opłata w wysokości zgodnej ze szczegółowymi warunkami vouchera objętego sprzedażą premiową. Jeżeli użytkownik nie będzie chciał korzystać z dalszej płatnej usługi w CANAL+ online, powinien anulować/dezaktywować usługę przed upływem bezpłatnego okresu dostępu. Realizacji pierwszego Kodu CANAL+ online wymaga założenia nowego konta w Serwisie CANAL+ online.

Najpierw konto!

Żeby wziąć udział w promocji musisz założyć Konto Osobiste z Kartą Filmową!

OTWIERAM PRZEZ APKĘ

UMAWIAM SIĘ W ODDZIALE

Potem CANAL+ online

Wykonaj do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu Konta Osobistego:
• min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą.
• Otrzymaj wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł

Kod do pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) otrzymasz w następnym miesiącu.

„Wygrywaj z Kartą Filmową” trwa trwa do osiągnięcia 10 000 Rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30.06.2024 r.
 • Najpierw
  konto!

  Żeby wziąć udział w promocji musisz założyć Konto Osobiste z Kartą Filmową!


   
 • Potem
  CANAL+ online

  Wykonaj do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu Konta Osobistego:
  • min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą.
  • Otrzymaj wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł

  Kod do pakietu CANAL+ z Netflix otrzymasz w następnym miesiącu.

„Wygrywaj z Kartą Filmową” trwa trwa do osiągnięcia 10 000 Rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30.06.2024 r.

W PROMOCJI
zyskujesz dostęp do:    CANAL+ ONLINE

tablet
 • KROL
 • emigracja
 • belfer
 • kruk
 • office
 • sortownia
 • powrot
 • kiedy
 • chlopi
 • pies
tablet
 • belfer
 • kruk
 • office
 • sortownia
 • powrot
 • KROL
 • emigracja
 • kiedy
 • chlopi
 • pies
© Materiały promocyjne CANAL+ POLSKA,
Sortownia © CANAL+ Polska ©Telewizja Polsat

Nagrody

Nagrody pierwszoplanowe

Telewizor QLED
3x champion

Telewizor QLED
SAMSUNG 55 cali

Jeśli to najbardziej Cię kusi, napisz:

Kto jest Twoim ulubionym reżyserem
i jaki jego film lubisz najbardziej?

Tablet APPLE
5x champion

Tablet APPLE
iPad Air 10.9"

Jeśli to najbardziej Cię kusi, napisz:

Jakie seriale lub filmy najchętniej
oglądasz w podróży i dlaczego?

Ale to nie wszystko – nagrody drugoplanowe!

GOOGLE
20x champion

GOOGLE
Chromecast 4.0 K4

Jeśli to najbardziej Cię kusi, napisz:

Co według Ciebie jest lepsze: telewizja
czy streaming – dlaczego?

LEGO
10x champion

LEGO
Kamera Walta Disneya

Jeśli to najbardziej Cię kusi, napisz:

Jaka animacja jest Twoją
ulubioną i dlaczego?

Otwórz konto
i zgarnij CANAL+
na 3 miesiące!

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany przez Ciebie podczas rejestracji w Konkursie. Sprawdź wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpada Spam. Filtry antyspamowe oraz indywidualne ustawienia skrzynki lub programu pocztowego mogą spowodować, że nasza wiadomość nie trafi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Gdy używasz programu pocztowego, jeżeli masz taką możliwość, sprawdź także skrzynkę odbiorczą i wszystkie foldery poczty z poziomu przeglądarki internetowej.

Nie, aby otrzymać nagrody konieczne jest zarejestrowanie się w sprzedaży premiowej w oddziale banku lub w aplikacji mobilnej i spełnienie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie sprzedaży premiowej „Wygrywaj z Kartą Filmową”.

Napisz do jednego z organizatorów sprzedaży premiowej „Wygrywaj z Kartą Filmową” lub konkursu "Magia kina": kartafilmowa@promocja.bnpparibas.pl lub na adres: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w sprzedaży premiowej lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem.
Jeżeli Twoja reklamacja dotyczy samego produktu lub obsługi bankowej, skontaktuj się bezpośrednio z Bankiem w formie pisemnej - osobiście w każdej jednostce Banku obsługującej klientów albo przesyłką pocztową na adres: ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa, ustnie - telefonicznie pod numerem infolinii Banku tel. 801 321 123 lub 22 134 00 00 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, opłata za połączenie wg cennika operatora) albo osobiście do protokołu w każdej jednostce Banku obsługującej klientów, drogą elektroniczną - w systemie bankowości elektronicznej lub za pośrednictwem formularza reklamacyjnego na stronie internetowej www.bnpparibas.pl.
Jeśli Twoja reklamacja dotyczy samego kodu CANAL+, w szczególności: zasad jego działania, aktywacji, korzystania z usług dostępnych w ramach vouchera skontaktuj się bezpośrednio z Canal+ Polska S.A. na zasadach określonych w Regulaminie Serwisu Canal+: pomoc@kontakt.canalplus.pl

Nie, zgodnie z Regulaminem każdy uczestnik może wziąć udział w sprzedaży premiowej tylko 1 raz. Również w Banku możesz otworzyć tylko jedno indywidualne Konto Osobiste.

Tak, możesz zawalczyć o jedną z dwóch nagród pierwszoplanowych czyli o telewizor Samsung albo o tablet Apple Ipad Air. Możesz również powalczyć o jedną z dwóch nagród drugoplanowych czyli albo o odtwarzacz Smart TV Google Chromecast albo o Lego Kamera Walta Disneya.

Kod CANAL+ online to dostarczony elektronicznie laureatowi ciąg znaków umożliwiający bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w serwisie CANAL+ online. Kod można wykorzystać do 30 grudnia 2024 r. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z pierwszej nagrody jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie CANAL+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w serwisie CANAL+ online) oraz numeru karty osoby, która będzie uprawniona do okresowego korzystania ze wskazanej oferty CANAL+ online. W przypadku, kiedy użytkownik serwisu CANAL+ online nie będzie chciał korzystać z dalszej płatnej usługi w CANAL+ online (tj. po wykorzystaniu kodu CANAL+ online), powinien przed upływem darmowego okresu dostępu anulować/dezaktywować usługę. W przypadku braku anulowania/dezaktywacji usługi zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny rozpoczęty po upływie okresu objętego kodem CANAL+ online cykl rozliczeniowy korzystania z pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online w standardowej wysokości określonej w szczegółowych warunkach vouchera objętego promocją.

Skontaktuj się

Icon tel

Zadzwoń: 22 299 11 50

Infolinia sprzedaży premiowej „Wygrywaj z Kartą Filmową” i Konkursu „Magia kina” czynna jest w dni robocze w godz. 9.00-17.00 opłata za połączenie według cennika operatora.

OTWÓRZ KONTO
>
W oddziale

lub

W aplikacji GOmobile:

QR code