SPAKUJ DOBRE EMOCJE!

Konkurs „Ferie z GOtravel” organizowany jest przez Hagen Sp.zo.o. dla klientów BNP Paribas Bank Polska S.A., którzy posiadają rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy oraz zakupią ubezpieczenie GOtravel w dniach 15.01-29.02.2024 r.

Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji
Zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji

Sprawdź

Konkurs „Ferie z GOtravel” organizowany jest przez Hagen Sp.zo.o. dla klientów BNP Paribas Bank Polska S.A., którzy
posiadają rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy oraz zakupią ubezpieczenie GOtravel w dniach 15.01-29.02.2024 r.

Pamiętacie listy rzeczy do zabrania na obóz czy wycieczkę szkolną?
„Spakuj ciepłą bluzę, wygodne buty i dobry humor!” A gdyby tak potraktować poważniej tę pełną sentymentu formułkę?

Podzielcie się z nami listą rzeczy, które robicie, by na urlopie
mieć dobry humor, prawdziwie się zrelaksować i niczym nie przejmować!

Oczywiście poza wykupieniem ubezpieczenia ;)

Nagrody

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy plecakami CabinZero.

Praktyczny plecak CabinZero 28l w jednej z 6 wersji kolorystycznych!

Praktyczny plecak CabinZero 28l!

Taki plecak to idealny kompan w podróży:
 • Jest lekki, poręczny i ergonomiczny, więc spakujesz do niego wszystkie niezbędne rzeczy i będzie Ci się z nim wygodnie przemieszczać.
 • Spełnia normy bagażu podręcznego linii lotniczych - wymiary 40x30x20 cm.
 • Wykonany jest z trwałych, wodoodpornych materiałów, które zapewniają długą żywotność i wytrzymałość.
plecak Cabin Zero

Jak wziąć udział w konkursie?

1 punkt 1 punkt 1

Kup w dniach 15.01 -
29.02.2024 r.
ubezpieczenie podróżne
GOtravel
z rabatem 15% w
aplikacji GOmobile*
2 punkt 2 punkt 2

Zarejestruj się w konkursie
i odpowiedz w formie
opisowej na zadanie
konkursowe:
„Jak na urlopie
dbasz o dobry
humor?”

2 punkt 23 punkt 3 punkt 3

A potem spokojnie, bo już
z ubezpieczeniem
GOtravel
,
czekaj na wyniki
😊
Do wygrania aż 40 plecaków CabinZero!

Ubezpieczenie:

Ubezpieczenie GOtravel to wiele korzyści:

axa

Ubezpieczenie GOtravel to wiele korzyści:

 • Już od 6,14 zł za dzień z ochroną w przypadku zachorowania na Covid-19. Ochrona działa już po 4 godzinach od opłacenia składki.
 • Ubezpieczenie bagażu – nawet do 6 000 zł w najwyższym wariancie, a także od utraty dokumentów lub sprzętu elektronicznego.
 • Ubezpieczenie OC – nawet do 1 500 000 zł w najwyższym wariancie.
 • Dwa warianty polisy – w zależności od tego, czy podróżujesz po Europie, czy jedziesz dalej w świat.
 • Pokrycie kosztów leczenia za granicą, transport, a nawet pomoc stomatologiczna.
 • Całodobowy dostęp do informacji – m.in. o atrakcjach turystycznych, pomocy telefonicznej w sytuacji kryzysowej, a nawet tłumaczeniach ustnych i pisemnych.
ubezpieczenie ubezpieczenie
axa

Jak kupić ubezpieczenie GOtravel?

Jak kupić ubezpieczenie GOtravel Jak kupić ubezpieczenie GOtravel
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej
 • kliknij w Usługi i wybierz GOtravel
 • wybierz cel i czas podróży, podaj wszelkie niezbędne dane osób ubezpieczonych i przelicz pełną kwotę ubezpieczenia
 • zapłać wygodnie w aplikacji

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Potwierdzenie zostanie wysłane na adres mailowy podany przez Ciebie podczas rejestracji w Konkursie. Sprawdź proszę wszystkie foldery w skrzynce odbiorczej, również ten, gdzie wpada Spam. Filtry antyspamowe oraz indywidualne ustawienia skrzynki lub programu pocztowego mogą spowodować, że nasza wiadomość nie trafi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Gdy używasz programu pocztowego, jeżeli masz taką możliwość, sprawdź także skrzynkę odbiorczą i wszystkie foldery poczty z poziomu przeglądarki internetowej.

Nie, aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie bnpparibas.pl/podrozujzgotravel oraz wykonanie Zadania Konkursowego w sposób najbardziej kreatywny.

Napisz do Organizatora Konkursu „Ferie z GOtravel”: podrozujzgotravel@promocja.bnpparibas.pl lub na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa. Najlepiej użyj maila, który posłużył do rejestracji w Konkursie lub podaj ten adres w swojej wiadomości. Opisz swój problem. Jeżeli Twoja reklamacja dotyczy samego produktu lub obsługi bankowej, skontaktuj się bezpośrednio z Bankiem w formie pisemnej - osobiście w każdej jednostce Banku obsługującej klientów albo przesyłką pocztową na adres: ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa, ustnie - telefonicznie pod numerem infolinii Banku tel. 801 321 123 lub 22 134 00 00 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, opłata za połączenie wg cennika operatora) albo osobiście w każdej jednostce Banku obsługującej klientów, drogą elektroniczną - w systemie bankowości elektronicznej lub za pośrednictwem formularza reklamacyjnego na stronie internetowej www.bnpparibas.pl.

Jeśli Twoja reklamacja dotyczy samego ubezpieczenia turystycznego GOtravel, skontaktuj się bezpośrednio z AXA Partners z centrum alarmowym ubezpieczyciela pod numerem telefonu: +48 22 575 98 31 (koszt połączenia zgodny ze stawką Operatora, infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). Reklamacje mogą być kierowane do ubezpieczyciela drogą: mailową na adres quality@axa-assistance.pl; pocztową na adres: dział jakości AXA Partners ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa

Nie, zgodnie z regulaminem nagrodę można otrzymać tylko raz, ale możesz rejestrować się kilkukrotnie tym samym zwiększając swoją szansę na wygraną. Pamiętaj, że każda kolejna rejestracja musi zostać poprzedzona zakupem nowego ubezpieczenia.

Ochrona zacznie działać po 4 godzinach od opłacenia składki ubezpieczeniowej. Nie czekaj z zakupem ubezpieczenia GOtravel do ostatniej chwili. Ochrona rozpoczyna się w dniu wskazanym w polisie jako początek okresu ubezpieczenia.

Ubezpieczający może wypowiedzieć umowę ubezpieczenia zgodnie z OWU dostępnym na https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne

Tak, wystarczy, że kupujący jest klientem BNP Paribas i może zalogować się do aplikacji mobilnej GOmobile.

W przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego należy skontaktować się niezwłocznie z infolinią: +48 22 575 98 31 (koszt połączenia zgodny ze stawką Operatora, infolinia czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu)

Skontaktuj się

Icon tel

Zadzwoń: 22 299 11 50

Infolinia Konkursu „Ferie z GOtravel” czynna jest w dni robocze w godz. 9.00 - 17.00, opłata za połączenie według cennika operatora.