Wspieramy sąsiedzki biznes

Prowadzenie biznesu w zmieniającym się świecie jest pełne wyzwań. Szczególnie w obliczu wydarzeń, na które nie sposób się przygotować. To właśnie wtedy istotne jest szybkie podejmowanie decyzji.

Dlatego podejmujemy szereg nowych inicjatyw wspierających sąsiedzki biznes i lokalne społeczności. Dzielimy się wiedzą oraz dostarczamy produkty i rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zyskać realne wsparcie.

Razem możemy więcej!

więcej

Pomagamy rozwinąć Twój biznes

W zmieniającym się świecie stale szukamy sposobów, by wspierać Twój biznes. Dlatego uczestniczymy w inicjatywach, które przynoszą przedsiębiorcom wymierne korzyści i dostarczają im praktyczne rozwiązania.

Zapraszamy na webinaria

Weź udział w bezpłatnych webinariach i korzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin. W przystępny sposób mówimy o sprawach ważnych i pomocnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Inne
MISTRZOSTWO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pasją. Czego współczesny sport może nauczyć każdego z nas? Na pytania Łukasza Grassa odpowiada DARIA ABRAMOWICZ - psycholożka Igi Świątek.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Janina Bąk dowodzi „Kto byłby lepszym księgowym - ryba czy niemowlak?”
zobacz już teraz

Wiemy, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić. W ramach Projektu MISJA EDUKACJA przedstawiamy webinar polskiej królowej statystyki - Janiny Bąk.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Ważna decyzja, ważne działanie - TESTAMENT.
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pomysłem. Czy testament to bezpieczeństwo i spokój rodziny? Jak zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci? Gość specjalny - Witor Iwański, Kancelaria WKB.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Bezpieczeństwo w sieci - nasze i naszych dzieci.
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pomysłem. Jak zmieniają się wyzwania wychowawcze wraz z rozwojem mediów cyfrowych? Gość specjalny - Janusz Wardak, Stowarzyszenie Akademia Familijna.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Mount Everest - fakty i mity. Ekskluzywne spotkanie z Moniką Witkowską
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS. Inauguracyjny webinar z cyklu "Spotkania z pasją". Rozmowa z dziennikarką, podróżniczką, zdobywczynią szczytu Mount Everest i Korony Ziemi - Moniką Witkowską.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym
zobacz już teraz

W nowym odcinku z cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z Symetrii i Artur Halik z Shoper.pl omówią wskaźniki i narzędzia zwiększające sprzedaż w sklepie internetowym.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Marketing Twojego sklepu internetowego
zobacz już teraz

W cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z firmy Symetria i Artur Halik z Shoper.pl przedstawią narzędzia niezbędne do rozwoju sklepu internetowego.

ZobaczOferta promocyjna
Promocja on-line
Jak połączyć działania digital marketingu, aby wzmocnić biznes
zobacz już teraz

Wspólnie z IAB zapraszamy na webinarium, w czasie którego uczestnicy dowiedzą się, jak określać priorytety i zdefiniować mierniki oraz czynniki sukcesu w działaniach digital.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Jak przygotować dobre zdjęcia i opisy produktów na stronę internetową
zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Artur Halik z firmy Shoper.pl opowie o tym jak poprawnie przygotować bazę produktową do sklepu internetowego.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Zbieranie feedbacku od klientów
zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Radosław Pawlak z firmy Symetria opowie o tym, jak zadbać o klientów sklepu internetowego, aby do niego powracali.

ZobaczOferta promocyjna
Interesuje Cię inna tematyka?

Sprawdź wszystkie webinaria, które już się odbyły. Dowiedz się, czy poruszaliśmy już tematykę, która Cię interesuje i obejrzyj wybrane webinaria.

Zobacz wszystkie
BNP Paribas Talks Spotify

BNP Paribas Talks

Zapraszamy na cykl inspirujących audycji internetowych prowadzonych przez wyjątkowe osoby ze świata biznesu, mediów i kultury.

BNP Paribas Talks to szansa na uczestnictwo w interesujących spotkaniach zdalnie, bez względu na miejsce, w którym przebywasz. Wszystkie podcasty dostępne są na stronie Banku oraz w serwisie Spotify.

Dowiedz się więcej
 • Biznes
  Blaski i cienie firm rodzinnych

  prowadzący: Bartłomiej Mayer

  Posłuchaj

Wybrane dla Ciebie

Z myślą o przedsiębiorcach prezentujemy wybrane produkty i rozwiązania, które mogą być szczególnie pomocne w czasie walki ze skutkami pandemii COVID-19. Więcej informacji o udogodnieniach dla przedsiębiorców przygotowanych przez Bank znajdziesz tutaj.

 • Kredyty z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego

  Wspieramy rozwój przedsiębiorców. W celu ułatwienia im dostępu do finansowania i zmniejszenia skutków pandemii COVID-19, oferujemy kredyty objęte gwarancją de minimis BGK.1

  1. Propozycja ważna do 30 czerwca 2021 r.

  Specjalne warunki kredytu:

  • gwarancje BGK do 80% kwoty kredytu,
  • wydłużony okres gwarancji,
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu w rachunku bieżącym, gotówkowego lub kredytu inwestycyjnego.
  Dowiedz się więcej
 • Platforma wymiany walut online – PROMOCJA

  Jeśli Twoja firma prowadzi transakcje walutowe, korzystaj z naszej platformy walutowej FX Pl@net i sprawdź naszą promocję. 2

  1. Propozycja ważna do 30 czerwca 2021 r.

  • 0 zł za prowadzenie kont walutowych,
  • promocyjna marża na wymianę walut,
  • dostęp do platformy 24/7.
  Dowiedz się więcej
 • Wynajem długoterminowy aut w ofercie Arval

  Szukasz auta dla swojej firmy? Nie kupuj. Sprawdź korzyści wynajmu długoterminowego Arval i wybierz samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy.3

  • Brak wkładu własnego.
  • Pakiet usług w jednej cenie wynajmu – pełen serwis, ubezpieczenie i przeglądy.
  • Zawsze nowe auto- po skończeniu umowy możesz wybrać nowe auto.
  Dowiedz się więcej
Masz pytania odnośnie oferty produktowej?

Wypełnij formularz, oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły.

Wypełnij formularz